Manuální tvarovací masáž proti celulitidě

SPECIÁLNÍ MASÁŽ PROTI CELULITIDĚ A PRO TVAROVÁNÍ POSTAVY

Pojem celulitida (cellulitis) zná dnes snad každá žena a dívka. Označuje se tak stav kůže, kdy jsou na určitých partiích těla vidět hrbolky, dolíčky a nerovnosti. Tyto neestetické tukové útvary vytváří na kůži tzv. pomerančový efekt a vzniká tzv. „pomerančová kůže“. Odborný název je dermatopanniculosa neboli lipohypertrofie (zbytnění tukových buněk).

V dnešním světě, který až příliš lpí na estetice a perfektním vzhledu, se celulitida stává doslova strašákem ženského těla. Velkou pozornost jí věnují nejen ženy samy, ale především média, farmaceutický a kosmetický průmysl.

Příčiny jsou všeobecně známé, ale pro ženy téměř nemožné je úplně eliminovat. Hlavním faktorem vzniku celulitidy je totiž zvýšený příjem hormonů, hlavně ženského progesteronu.

Proto je nutné pracovat na prevenci vzniku celulitidy, a pokud se již vyskytla, existují metody, jak celulitidu minimalizovat. Velmi účinné jsou přístrojové metody (podtlaková masáž, radiofrekvence, lymfodrenáž), nově jsme zavedli masáž MUDr.Roberta Al Arefa, která má okamčitý efekt a u některých klientek dokonce výraznější než po přístrojovém ošetření.

Manuální masáž proti celulitidě doplňujeme následným ozónovým zábalem. Ozón je přírodní látka, která velmi výrazně stimuluje buňky lidského těla a urychluje metabolismus. Potlačuje celulitidu, vyhlazuje strie, koriguje drobné žilky, vypíná a regeneruje kůži.

Každé tělo je individuální a na každou z nás působí různé metody různě. Manuální masáž proti celulitidě a pro formování těla je jednou z nových a velmi účinných metod jak vyhladit pomerančovou kůži, výsledkem je také okamžitý úbytek cm, průměrně měříme 2-10cm.

Čeká Vás 60 minut manuálního ošetření a následný 20ti minutový ozónový zábal.

Výsledek je viditelný již po prvním ošetření, ale jako u všech ošetření proti celulitidě se pro trvalý efekt doporučuje 8-10 ošetření s frekvencí podle stádia celulitidy.