Luxusní orientální pleťová péče

Orientální péče probíhá zcela odlišně než klasické kosmetické ošetření. V Orientu je pojata kosmetická péče jako komplexní péče o tvář i tělo. proto i při kosmetickém ošetření jsou např. i Vaše chodidla ve voňavém zábalu a při odchodu je do vlasů aplikováno speciální pěstící lotion.

Nečekejte běžné přípravky jako odličovací mléka, tonizační vody nebo peelingy. Orientální péče o pleť využívá originální  černá a zelená mýdla, olivové balzámy, pravé květinové vody, jílové a kaolínové masky, esenciální oleje a séra. Odličováni budete arganovým olejem, např. hloubkové čištění pleti neprobíhá mechanicky, ale nanesením speciálního černého mýdla, přesto bude Vaše pleť nádherně čistá a zrelaxovaná.  Při orientální péči se v průběhu ošetření pleti mohou aplikovat i 2 masky. Péče je vždy sestavena podle typu a potřeb pleti, vybírat můžete např. z vůní jasmínu, vanilky nebo růže... Orientální péče o pleť umí účinně řešit problémy kuperózy, pigmentových skvrn i vrásek.

Kosmetická ošetření lze kombinovat také s tělovými zeštíhlujícími terapiemi nebo terapií proti křečovým žilám.

Cena Orient Spa Terapií odpovídá kvalitě přípravků, které používá také řada celebrit, čistotě zpracování esencí a prověřenému původu.

Příklady kosmetických ošetření:

Liftingová terapie obličeje, krku a dekoltu

Ošetření je prováděno vzácnými oleji a obličejovými i očními séry, která jsou zpracována přímo v Tunisu a Maroku místními lidmi v manufakturách. Terapie zahrnuje unikátní manuální lifting obličeje...

Délka ošetření: 90-120min

Cena: 1.990,-

Barouk

Speciální maska  se míchá přímo v salonu z čistých ingrediencí, následuje unikátní manuální lifting obličeje pěstícím orginálním olejem. V zemích orientu se maska používá před společenskými událostmi pro svůj okamžitý liftingový, rozjasňující a sjednocující efekt. Obličej, krk i dekolt působí  jednotným "pudrovým" dojmem.

Délka ošetření: 90-120 min

Cena: 1.490,-

Terapie pro velmi citlivou a kuperózní pleť

Speiální ošetření přípravky se žlutým jílem a pistácií.

Délka ošetření: 90-120 min

Cena: 1.490,-

Součástí všech pleťových ošetření je úprava a barvení obočí i řas zdarma.