Cvičení

Máte nadváhu a zdravotní problémy?

Chtěli byste pečovat o své tělo a zdraví,ale stydíte se ve větším kolektivu?

U nás se bát cvičení nemusíte, v našem studiu Vás čeká přátelské prostředí, profesionální péče, rychlý progres a trvalé výsledky...

Pokud byste opravdu rádi začali, je to ten první a nejdůležitější krok. Neváhejte nás tedy kontaktovat na tel. 775 556 077 .

Po telefonické dohodě následuje osobní setkání, konzultace, diagnostika těla a stanovení individuálního plánu. V případě  problémů s pohybovým aparátem před začátkem cvičení doporučujeme konzultaci s fyzioterapeutkou, která s naším studiem spolupracuje a pravidelně na fyzioterapie dochází.

V LiPoint studiu cvičíme systematicky a koncepčně tak, aby každý z Vás dosáhl vysněných výsledků. Jednotlivé tréninky se liší, lekce jsou plánovány tak, aby se neustále zlepšovala Vaše kondice a hybnost. Pro kontrolu výsledků průběžně opakujeme tělesnou diagnostiku. Cvičíme funkčně, tzn. s vlástní váhou těla, balančními pomůckami, bosu. V rámci redukce a budování kondice se seznámíte se Spinningem, power yogou, nově používáme Gun-ex systém cvičení se speciálními pružnými lany.
Důležité je, abyste se při a po cvičení cítili dobře, protože jedině tak se pro Vás pohyb stane dlouhodobou záležitostí a přinese trvalé výsledky.
 

Aktuálně probíhají v týdnu pravidelné lekce malých skupin 2-3 zákaznic, které jsou aktuálně naplněné. V případě zájmu rozvrh rozšiřujeme. Individuální tréninky plánujeme dle dohody.

Cena cvičení:  individuální trénink 500,-
                          fyzioterapie              600,-
                          1x vstup malá skupina 250,-
                          permanentky 10 vstupů 2.000,-
                        

Pozor! Rezervace nutná na tel. 775 556 077

Počet cvičících na lekci 2-3 max dle typu lekce...

V ceně lekce pitný režim a ručník.