Nově v LiPoint studiu

Luxusní epilace LYCON

LiPoint studio se stalo jedním z prvních certifikovaných pracovišť Lycon v Brně a okolí.

Odstraňování chloupků se pro Vás díky epilačnímu systému LYCON stane zcela exkluzivním zákrokem.
Při používání výrobků LYCON se nemusíte starat o podrážděnou nebo zarudlou pokožku, zvláště na citlivých partiích jako jsou obličej, podpaží či oblast třísel.
Důvodem je použití těch nejkvalitnějších přírodních pryskyřic a včelího vosku při jejich výrobě. Jejich nízká teplota tání, flexibilita a mimořádné výživové vlastnosti poskytují péči i té nejcitlivější pokožce.
Unikátní způsob provedení epilace, široká škála doplňkových produktů a smysly stimulující aromaterapie jsou důležitými prvky tohoto epilačního systému. LYCON má jedinečnou reputaci po celém světě díky vynikající kvalitě a důvěryhodnosti svých výrobků.

Profesionálové s jistotou používají epilační systém LYCON, neboť pokaždé dosáhnou výsledků celkově hladké pokožky a odstranění nepoddajných chloupků již od délky 1 mm,  bez ohledu na jejich typ. LYCON přináší nový přístup k epilaci.
Celý systém je navržen tak, aby ošetření bylo efektivní a bezbolestné pro zákazníky, a zároveň snadné a zábavné pro toho, kdo epilaci provádí.

Ošetření kyselinou hyaluronovou

Vyzkoušejte speciální kosmetické ošetření, které účinně vyhlazuje vrásky a působí intenzivně hojivě u problematické pleti...

Akční týdny

Pravidelně pro Vás připravujeme akční týdny, kdy můžete využít některou ze služeb za akční ceny.

Informace rozesíláme e-mailem, nebo se můžete informovat na tel. 775 556 077

Pokud jste nás ještě nenavštívili, pošlete nám kontakt a včas se dozvíte o další akci.

Info ve studiu nebo na tel. 775 556 077