Radiofrekvenční lipolýza

REDUKUJE PODKOŽNÍ TUK A CELULITIDU, VYPÍNÁ KŮŽI S NARUŠENOU ELASTICITOU, ZVYŠUJE TVORBU KOLAGENU, PŘÍZNIVĚ PŮSOBÍ NA STRIE

Radiofrekvence je neinvazivní metoda, tzn. bez chirurgického zákroku, která velmi účinně a rychle redukuje podkožní tuk, zpevňuje a vypíná pokožku na různých částech těla (břiško, paže, nohy, hýždě, záda). Výborné výsledky tohoto ošetření jsou viditelné u povolené pokožky , bříška po porodu, u partií, kde kterých došlo k rychlému úbytku nebo nárůstu váhy, apod. Principem této metody je vyvolání tepelného efektu, díky kterému je stimulována tvorba nového kolagenu. Jedná se o nebolestivou, bezpečnou a vysoce účinnou metodu k vymodelování postavy a odstranění celulitidy. Je vhodná jak pro ženy, tak pro muže.

Průběh ošetření

  • ošetření probíhá formou masáže radiofrekvenční hlavicí přístroje, ucítíte příjemné teplo, účinkem radiofrekvence dojde následně také k výraznějšímu úbytku obvodových centimetrů ošetřované partie

Výsledky ošetření

Výsledkem je viditelně pevnější a pružnější pokožka, dále dochází ke znatelnému úbytku tuku v podkoží, zmírnění projevů cululitidy, redukci objemu ošetřené partie a celkové tonizaci pleti. Ošetření radiofrekvencí navíc podporuje krevní oběh, což je velmi přiznivé pro osoby s oběhovými problémy. Jelikož je díky ošetření podpořeno lepší prokrvování tkání, dochází také k jejímu lepšímu okysličování.

Ošetření radiofrekvencí nemá žádné vedlejší účinky a není bolestivé, klient cítí pouze mírné teplo v ošetřované oblasti. Ihned po ošetření se klient může vrátit zpět do běžného života.

Frekvence a počet ošetření

Počet ošetření záleží na stavu pokožky každého klienta a na jeho požadavcích, přičemž je doporučováno 6-8 sezení.

Kontraindikace

  • těhotenství
  • horečnaté stavy
  • vážná srdeční onemocnění a kardiostimulátor
  • rakovina
  • nemoci pojivové tkáně