Nově! Ošetření pleti s kuperózou

Kuperóza

Kuperózou nazýváme oslabení cév, které se primárně projevuje zarudnutím v oblastech tváří a nosu. Dalším stádiem je pak zarudnutí trvalé nebo viditelně prosvítající červené žilky v oblastech tváří a nosu.

Výzkum ještě přesné příčiny kuperózy neodhalil, prokazatelně se však na vzniku kuperózy podílí vysoký krevní tlak, prokrvení jemných žilek a nejvíce genetické dispozice.

Profesionální péče a správně zvolená kosmetika pleť se sklony ke kuperóze chrání a mohou nástup nežádoucích projevů výrazně oddálit nebo zmírnit její příznaky.

Speciální ošetření pleti s kuperózou

Kuperózní pleť vyžaduje speciální kosmetickou péči. Ošetření zahrnuje šetrné povrchové čištění na bázi enzymů, navazuje velmi jemný enzymatický peeling. Před hloubkovým čištěním se pleť změkčuje speciálním změkčujícím krémem. Šetrné čištění ultrazvukovou špachtlí pleť nedráždí a nevzniká tak nežádoucí zarudnutí. Speciální sérum proti kuperóze je zapracováno ultrazvukem. Jemná masáž dekoltu, krku a obličeje výživným kolagenovým krémem pleť hýčká a následná anti-couperose maska uzavře klidnící proces. Závěrem je aplikován speciální krém proti kuperóze. Výsledkem ošetření je viditelně zklidněná pleť se zmírněním zarudnutí či prosvítání červených žilek.

Délka ošetření: 90-120 minut dle potřeb pleti

Cena: 1.500,- Kč

Ošetřuje: Mgr. Marcela Vítková