Jako první v Brně  jsme zakoupili novinku v bezbolestném hubnutí. Lipo Aspirace je dalším řešením pro rychlé a bezbolestné hubnutí. Tam kde nepřináší kavitace nebo kryoošetření očekávané výsledky, může Lipo Aspirace překvapit. Ošetření je velmi účinné díky spolupůsobení přístroje a speciálního gelu.

LipoAspirace LiPoint-novinka v bezbolestném hubnutí

Jako první v Brně Vám exkluzivně nabízíme novinku v bezbolestném hubnutí.

Zaručujeme perfektní výsledky nejen pro tvarování těla, ale také při vyhlazování strií a zpevňování volnější kůže.

Záruka štíhlosti
Radiofrekvenční  Lipo-Aspirace -péče na základě nejnovějších technologií exkluzivně v LiPoint studiu Brno.


Lipo Aspirace je první zeštíhlující péče založená na jedinečné radiofrekvenční technologii, která bojuje s tukem a celulitidou do hloubky a umožňuje tak výrazné snížení objemu ošetřených partií. 

Při ošetření přístrojem ucítíte, jak silně tato péče na ošetřované partie působí.
Změny zaznamenáte již po prvním ošetření. Vaše pokožka je zpevněná a vyhlazená, cítíte se lehčí. Před každou zeštíhlující péčí s Vámi naše masérka sestaví plán podle Vašich osobních estetických představ. Hubnete v těch partiích, ve kterých si přejete.
Tato hloubková péče začíná nanesením speciálního esenciálního gelu, který je pro ošetření nezbytný a spolu s unikátním přístrojem zaručí garantované výsledky.

Ošetření probíhá formou masáže přístrojovou hlavicí, Vy cítíte příjemné teplo a odpočíváte.
Působení přístroje zahrnuje důkladnou masáž (zbavuje celulitidy do hloubky), ionizaci (zlepšuje vstřebávání aktivních látek pro zeštíhlení) a stimulaci (odvádí toxické látky a tuky a zpevňuje tkáně). Přístroj působí do podkoží kde narušuje tukové buňky a zároveň intenzivně aktivuje  kolagen. Po ošetření jste štíhlejší,  Vaše pokožka hladká a vypnutá. Ošetření předchází důkladné odvodnění těla přístrojovou presoterapií.  Celé ošetření trvá 60 minut. Pokud má klient větší nadváhu, ošetření je prodlouženo dle potřeby až na 90 minut.

Výsledek uvidíte ihned po prvním ošetření, běžně měříme 1-4cm, další úbytek v cm zaznamenáte v průběhu dalších 5 dní. Během každé návštěvy ošetříme jednu partii.

Garantujeme úbytek 1-4cm na každé ošetřené partii ihned po prvním ošetření, doporučujeme 6-10 ošetření v intervalu 5 dní pro trvalý efekt a změnu konfekční velikosti.

Kontraindikace

  • srdečními choroby
  • záněty či infekční onemocnění v místě ošetření
  • cévní poruchy a ateroskleróza
  • cukrovka
  • vysoký cholesterol
  • ošetření není vhodné pro osoby užívající léky proti srážlivosti krve
  • těhotenství
  • kovové implantáty v těle
  • onkologická onemocnění
  • velmi vážná jaterní a ledvinová onemocnění

             Pokud si nebudete jisti, zda je pro Vás ošetření vhodné, poraďte se se svým ošetřujícím lékařem.